Отборът на Лудогорец победи грузинския Динамо (Тбилиси) с 1:0 в

...

Лудогорец завърши лагера в Турция с победа, съперникът с две греди

Отборът на Лудогорец победи грузинския Динамо (Тбилиси) с 1:0 в последната си инспекция от лагера в Турция.
Съставът на Динамо имаше първия късмет да заплаши вратата на Лудогорец още в първите минути. Анзор Меквабишвили излезе самичък против вратаря на Лудогорец и го преодоля, само че Вердон почисти от голлинията. Минути по-късно Станислав Биленки удари гредата на вратата на разградчани.

Лудогорец заплаши вратата на противника за първи път в 27-ата минута, само че до края на полувремето беше по-активният тим.
Второто полувреме стартира с рискова офанзива на Лудогорец и пропуск на Брандао. Само минута по-късно Доинамо удари за повторно гредата след удар на Усман Камара.

Последваха пропуски на Сантана и Шоу, с цел да се стигне до 68-ата минута, в която Стефан Баджи получи в наказателното поле, стреля, топката се отби в гредата в влезе във вратата за 1:0.
Четвърт час преди края гол на Динамо беше анулиран поради засада. В края на мача грузинците можеха да изравнят, само че ударът на Меквабишвили мина около гредата.
Лудогорец завършва зимния си лагер в Белек (Турция) с две победи, загуба и две равенства.
Източник: bnr.bg