Отборът на Локомотив София победи с категоричното 3:0 втородивизионния Беласица

...

Локомотив София с класическа победа над Беласица Петрич във втората си лятна контрола

Отборът на Локомотив София победи с безапелационното 3:0 втородивизионния Беласица (Петрич) във втора инспекция от лятната подготовка. Това беше и първа победа за новия старши треньор на отбора Стойчо Стоев откакто в неофициалния му дебют преди няколко дни.

Срещата през днешния ден мина под цялостната диктовка на столичните " железничари ", които можеха да вкарат и още попадения във вратата на гостите. През първото полувреме голове означиха Карлос Франса в 17-ата и Димитър Митков е 30-ата минута. Митков се върна в Локомотив София откакто изкара пролетта чартърен в съветския Рубин Казан. Крайният резултат оформи продуктът на школата на клуба Ерик Манолков, който се разписа в 69-ата.

Във втората част в игра се появиха Бубакар Гайе, Галин Минков, каращият проби Лоренцо Фонсека и Лука Иванов, както и съвсем цялостен тим състезатели от школата на клуба, по сходство на инспекцията с Марек преди дни.