Отборът на Евертън записа трето поредно поражение във Висшата лига,

...

Евертън записа трета поредна загуба

Отборът на Евертън записа трето следващо проваляне във Висшата лига, откакто загуби от Уулвърхемптън с 1:2 като посетител в финален мач от 10-ия кръг на шампионата.

На " Молиню " домакините преобладаваха през първото полувреме и натрупаха задатък от два гола след половина час игра след попадения на бранителя Макс Килман и нападателя Раул Хименес, а гол на Хий-Чан Хуанг при 0:0 бе анулиран след интервенция на ВАР. След почивката " карамелите " натиснаха в търсене на поврат, само че силите им стигнаха единствено за едно попадение, маркирано от Алекс Айоби в 66-та минута.

По този метод " вълците " продължиха със мощните си изяви в последните седмици и записаха четвърта победа в последните си пет мача в Лигата, като към този момент заемат седмо място в класирането с 16 точки. За Евертън това бе четвърти мач без победа в шампионата, като отборът на Рафа Бенитес е на 10-та позиция с актив от 14 точки.
Източник: bnr.bg