Отборът на Байерн Мюнхен направи злополучен мач срещу Волфсбург в

...

Байерн пропиля преднина от два гола за първи път от 13 години

Отборът на Байерн Мюнхен направи злощастен мач против Волфсбург в дуел от 6-ия кръг на Първа Бундеслига. Тимът на Карло Анчелоти не съумя да победи „ вълците “ на собствен терен, завършвайки при резултат 2:2.

По-любопитното в тази ситуация обаче е, че „ баварците “ пропиляват преднина от два чисти гола на почивката за първи път от март 2004 година – интервал от цели 13 години.

Байерн се сгромоляса против Волфсбург

Огромна виновност за изгубените две точки експертите хвърлят върху вратаря Свен Улрайх, който позволи непростима неточност при започване на второто полувреме и разреши на гостите да изравнят от директен свободен удар от близо 35 метра. Улрайх се опита да избави тежкия удар на Арнолд с една ръка и естествено съжали съществено за дейностите си.

For the first time since March 2004, #FCBayern blow a two-goal half-time lead in the Bundesliga. #FCBWOB pic.twitter.com/HQPV7NkpaP