Отборът на Аталанта вече мечтае за Шампионска лига, след като

...

Аталанта се размечта за Шампионска лига слeд обрат над Наполи

Отборът на Аталанта към този момент мечтае за Шампионска лига, откакто довечера реализира поврат с 2:1 над Наполи в среща от 33-ия кръв в Серия " А ".

Резултатът беше открит в 28-ата минута от " небесносините ", когато Дрис Мертенс засече прекрасен пас в наказателното поле и непосредствено стреля, като не остави никакви шансове на вратаря за 1:0.
 Снимка 419678
Източник:

В 69-ата минута, гостите изравниха. Дуван Сапата заби топката в левия ъгъл на задачата, откакто шутира мощно от воле, достигайки до центриране, ориентирано към него.

В 80-ата, Сапата изведе Марио Пашалич на чудесна стрелкова позиция, а той се възползва от неточност на защитата и означи за 2:1, с което бе завършен и крайният резултат.

След тази победа, Аталанта събра актив от 56 точки на петата позиция, до момента в който Милан е четвърти със същия брой. Наполи остава на второто място с 67.