Очевидно не всички възприемат актьора Брадли Купър за секссимвол. Звездата,

...
Очевидно не всички възприемат актьора Брадли Купър за секссимвол. Звездата,
Коментари Харесай

Брадли загубил роля, защото не бил достатъчно секси

Очевидно не всички възприемат артиста Брадли Купър за секссимвол. Звездата, който сподели освен актьорски гений, само че и певчески в последния си филм Роди се звезда, разкри в новия брой на сп. W Magazine, че му отказали роля, тъй като не бил задоволително секси.

„ Винаги са ми давали маловажни функции. Даваха ми функции, в които няма по какъв начин да блесна като основен воин. През цялата си кариера чувах едно и също. Веднъж даже не получих роля, тъй като не съм бил задоволително секси “, показа звездата.

Това обаче не го е обезкуражило, а тъкмо противоположното.

„ Накрая просто би трябвало да си фокусираш вниманието върху работата и да не слушаш никого “, разясни Купър.

В лентата Роди се звезда, където си партнира с Лейди Гага, с изключение на в основната роля Брадли е и режисьор.

„ Хората, които ги е грижа за мен, ми споделиха, че ще е доста мъчно да дирижирам подобен филм и по-добре да стартира с нещо по-лесно. За благополучие, не ги послушах. Радвам се, че ми беше доста мъчно да направя този филм. В противоположен случай, нямаше да е толкоз скъп за мен “, разяснява пред медията звездата.

tialoto
Източник: slava.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР