Обикновено свързваме парка с миговете след работа, когато можем да

...
Обикновено свързваме парка с миговете след работа, когато можем да
Коментари Харесай

Park office: къде още можем да изнесем работното си място

Обикновено свързваме парка с миговете след работа, когато можем да се забележим с другари на въздух, с пикниците, които си вършим през уикенда, и с моментите, когато имаме потребност да вземем обичаната си книга на разположение и да се настаним на някоя скамейка със слушалки в уши. Е, можем и да поработим от нея в средата на деня, когато е по-празно и по-спокойно, изключително в случай че имаме тъкмо този преносим компютър в ръце. С дебелина от единствено 16,9 mm, тегло 1,5 kg и клавиатура с LED подсветка той е съвършен да ни съпровожда на всички места.



Времето към момента ни разрешава да пренесем работното си място в парка, даже и за малко, когато желаеме да се махнем от бюрото у дома или не ни се върви в някое кафене, а можем да си го вземем за на открито. Грабваме тъкмо този преносим компютър, който е с извънредно дълъг живот на батерията и няма потребност да носим зарядното със себе си. Голямо преимущество в тази ситуация е сензорният екран с Corning® Gorilla® Glass, който разполага и с тънка рамка от 7,82 mm за още по-голяма повърхност на екрана . Това улеснява работата с документи, работата на открито, когато е малко по-слънчево и изключително когато желаеме да споделим гледането на обичан сериал с индивида до себе си, откакто сме завършили с работния ден.



И тук доближаваме до още една страхотна функционалност – това, че дисплеят се завърта и може елементарно да се трансформира в таблет. Нещо, което улеснява писането, четенето и даже скицирането върху него, а то става още по-лесно с помощта на комфортната химикалка Acer Active Stylus с Wacom AES 1.01, която ни оказва помощ да рисуваме или бързо и комфортно да си водим бележки, без да носим и бележник със себе си. Докинг детайлът на писалката пък предотвратява загубването ѝ и я зарежда бързо за продължителна работа през целия ден, като единствено 15 секунди в докинг детайла обезпечават 90 минути безпроблемна работа.



Работата на открито постоянно изисква и добър тон, изключително в случай че желаеме да си пуснем музика, до момента в който вършим нещо друго, или би трябвало да проведем диалог посредством видеочат. При високоговорителите, които постоянно са ориентирани към нас, са комбинирани с Acer True Harmony, усъвършенствано DTS® Audio и поддръжка на Microsoft Cortana, с цел да ни обезпечават богат и кристално чист тон във всичките му режими. Така няма никакво значение къде тъкмо работим или се забавляваме с този грациозен преносим компютър, нали.



С поддръжката на Acer

 

 
Източник: momichetata.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР