Нюкасъл приключи обиколката си в Австралия с огромна приятелска загуба,

...

Младежи на Нюкасъл победени от A-League All Stars

Нюкасъл завърши обиколката си в Австралия с голяма другарска загуба, защото тим, формиран най-вече от младежи, беше надвит с 8-0 от A-League All Stars.

Еди Хау направи огромни промени в тима, който победи Тотнъм с дузпи в сряда, като XI на Нюкасъл се състоеше от половин дузина младежи, до момента в който всеки полеви състезател беше на 22 или по-млад.

Триото на първия тим Киърън Трипиър, ​​Елиът Андерсън и Луис Хол бяха оставени на пейката, когато Нюкасъл падна с 3-0 в границите на 34 минути след голове на Бен Олд, Николас Миланович и Адам Тагарт.

Пълен работен ден в Мелбърн. #GlobalFootballWeek // #NUFCpic.twitter.com/JD9T5dacTj

— ФК Нюкасъл Юнайтед (@NUFC) 24 май 2024 година

Четвъртият избор на вратар Марк Гилеспи, 32, беше надвит за четвърти път след интервала, когато Апостолос Стамателопулос означи, преди 17-годишният стопер Ейдън Харис да бъде въведен.

Харис беше надвит от Стамателопулос преди Джейк Холм...