Новината ще бъде приветствана и от Гарет Саутгейт, който посочи

...

Астън Вила 4-0 Аякс (общо 4-0): Домакините изпитват огромен страх с Оли Уоткинс, принуден да напусне контузен след началния гол... докато Леон Бейли предизвиква късен блиц, за да си осигури място на четвъртфиналите на Лига на конференциите Европа

Новината ще бъде приветствана и от Гарет Саутгейт, който уточни Уоткинс в състава на Англия за другарските мачове против Бразилия и Белгия.

16-те гола и 10-те асистенции на Уоткинс помогнаха на Вила да доближи четвърто място във Висшата лига и той е мощен претендент да бъде заместител на Хари Кейн на Евро 2024.

Нападателят на Астън Вила Оли Уоткинс усили резултата си до 22 гола този сезон с удар през първото полувреме

Уоткинс великолепно засече дясното крило на Дъглас Луис корнер за първи гол в 25-ата минута

Уоткинс се нуждаеше от дълготрайно лекуване за травма на коляното на Вила Парк в четвъртък вечер