Normal021falsefalsefalseBGX-NONEX-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Нормална таблица; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0;

...
Normal021falsefalsefalseBGX-NONEX-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Нормална таблица; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0;
Коментари Харесай

И от МВР заваляха похвални слова за Иван Гешев

Normal021falsefalsefalseBGX-NONEX-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name: " Нормална таблица " ; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent: " " ; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family: " Calibri ", " sans-serif " ; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family: " Times New Roman " ; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}

И чиновниците на Министерство на вътрешните работи в цялата страна са впрегнати да бранят кандидатурата на Иван Гешев за основен прокурор. Само за през днешния ден нови четири мнения в поддръжка на единствената номинация се появиха на уеб страницата на Висшия правосъден съвет.И в четирите писма се отбелязва какъв брой добра е координацията сред Министерство на вътрешните работи и прокуратурата и се показва вяра тя да продължи и да е още по-добра в бъдеще. Припомняме, че утвърждението си за Гешев към този момент показаха в хвалебствени писма прокурори и следователи. Сега той получава пламенна поддръжка от полицейските дирекции в София, Пловдив, Видин, Варна, Плевен, както и шефът на националната полиция Христо Терзийски.

В писмата се акцентират професионалните качества на Иван Гешев, написа още, че той познава прокуратурата и проблемите й и работи добре с полицията. Затова униформените са сигурни, че той ще се оправи и със задачата на основния прокурор.

" Ясно си даваме сметка от каква значимост и значение е положителната съгласуваност и ефикасното взаимоотношение сред органите на полицейското следствие и прокуратурата. В своята професионална активност като административен началник на профилираната прокуратура и понастоящем като зам.-главен прокурор господин Гешев работи интензивно и неуморно в тази посока ", написа шефката на отдел " Разследване " в пловдивското Министерство на вътрешните работи Светла Пендова. В писмото се твърди още, че той е „ експерт, който се води от възприятието за правдивост и правда “.

Цитират се „ сполучливите взаимни интервенции на Министерство на вътрешните работи и органите на прокуратурата “.

От Видин пишат за " впечатляващите резултати " от битката му с проведената престъпност. Плевенските служители на реда имат вяра, че ще оправи със отговорностите си отпред на прокуратурата, което ще спомогне за " позитивния отзив на активността й измежду обществото, както и измежду правоохранителните органи в страната ". А варненските чиновници са впечатлени от наложения от Гешев жанр, комбиниран с " поредност, подготвеност и твърдо отстояване на върховенството на закона ".

Източник: duma.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР