Неостаряващият Фабио Куалярела изравни рекорда на Габриел Батистута по отбелязани

...

Неостаряващият Куалярела изравни рекорд на Батигол

Неостаряващият Фабио Куалярела изравни върха на Габриел Батистута по маркирани попадения в 11 поредни мача. Днес нападателят, който ще навърши 36 години в четвъртък, означи нов гол за Сампдория. Голмайсторът бе прецизен от дузпа против Удинезе. По този метод Куалярела изравни върха на Батигол, който също съумя да означи в 11 поредни мача за Фиорентина през сезон 1994/95.
Los 11 partidos en fila de Fabio QUAGLIARELLA rompiendo las redes, ya es leyenda

Vía @UEFAcom_it pic.twitter.com/e3EjyCfEPS
— Sampdorianos (@Sampdorianos) 26 януари 2019 година Серия А 21 кръг, събота 26 януари  Сампдория 1:047 минута  Удинезе