Националният ансамбъл по художествена гимнастика спечели златен медал във финала

...

Българските гимнастички с ново злато и три медала

Националният отбор по художествена гимнастика завоюва златен орден във финала на пет обръча на Световната купа в София, откакто отвя конкуренцията в дисциплината в зала "Арена Армеец ".

ВИЖТЕ СНИМКИ ОТ "ЗЛАТНОТО " ИЗПЪЛНЕНИЕ С ОБРЪЧИ

Грациите ни, в състав Симона Дянкова (капитан), Лаура Траатс, Мадлен Радуканова, Теодора Александрова и Елена Бинева извършиха по извънреден метод съчетанието си и получиха оценка от 20.850 точки, с което не оставиха никакви шансове на другите ансамбли да мислят за купата. На второ място останаха гимнастичките на Япония, до момента в който бронзовият орден бе за тима на Италия.

Гордост! Ансамбълът ни сграбчи сребро при многобоя в Москва

Гимнастичките ни завоюваха златото в Минск

Грациите ни взеха злато от Семеен кодекс в Пезаро

По този метод възпитаничките на Весела Димитрова завоюваха втори златен орден в Световната купа в София, откакто през вчерашния ден победиха по безапелационен метод и в многобоя.

Преди това Катрин Тасева завоюва сребро, а Боряна Калейн завоюва бронз във финала на обръч, оповестява

Победителка на този апарат стана шампионката от многобоя Александра Солдатова от Русия с оценка 18.550.

Катрин Тасева завоюва през днешния ден и още един орден. Родната прелест сграбчи бронза, като зае третото място на топка с оценка 17.650.

Следете ни на всички места и когато и да е с мобилното приложение на Vesti.bg. Можете да го изтеглите от Гугъл Play и AppStore.