Наставникът на Витоша (Бистрица) Росен Кирилов бе доволен от играта

...

Росен Кирилов: Доволен съм от първите 60 минути

Наставникът на Витоша (Бистрица) Росен Кирилов бе удовлетворен от играта на своя отбор в днешната контролна среща с Борац (Баня Лука). “Тигрите” приключиха наедно 2:2 с отбора от Босна и Херцеговина.

“Доволен съм от 60-те минути. Първото полувреме беше доста положително. Вкараха ни ранен гол, не бяхме вработили. Направихме една неточност, само че по-късно напълно доминирахме. Изпуснахме две-три чисти положения. Дузпа изпуснахме. Можехме да бием с разлика. Интересува ме, че играта беше добра. Радвам се, че футболистите стартират да влизат в темп. Мисля, че ще сме подготвени за първия мач. Нямаме проблеми с контузени футболисти. Изгубихме предходните две контроли, само че можеше да победим. Ще продължаваме да сме извънредно скучни на трансферния пазар. Това са футболистите, с които разполагаме. Ще разчитаме на тях, имам вяра в тях и съм сигурен, че имат още по-голям потенциал”, разяснява Кирилов пред Sportal.bg.