Наставникът на Костадин Ангелов бе доволен от показаното от отбора

...

Лаптопа: Янтра ще постигне целите си с малки стъпки

Наставникът на Костадин Ангелов бе удовлетворен от показаното от тима му през второто полувреме на равенството 1:1 против. Лаптопа е на мнение, че тимът върви в вярна посока и ще се развива последователно към все по-добро.

" Имахме шансове и да победим, несъмнено, имаха и те. Отборът напредва и не се тормозя за неговото бъдеще. Виждам по какъв начин играчите се развиват във всяко едно отношение. Имах тежък миг и им благодаря, по тази причина което направиха за мен. Това, което тренирахме през първото полувреме не го направиха. През второто пробваха и на моменти съумяха. Мисля, че в идващия мач те ще бъдат по-смели и съм сигурен, че ще бъдат по-добри. Не мисля, че заслужавахме да победим, тъй като и те имаха обстановки - беше двуостър мач. Аз в никакъв случай не скърбя за нещата, които се случват. Аз виждам напред и виждам да съм в действителността. Обстановката тук е чудесна, управлението са страхотни хора. Всичко подготвя за развиването на Янтра и съм оптимист, че реализира това, което желае, само че стъпките ще бъдат дребни. Аз не желая да товаря някого с цели. Най-важното е да си свършиш добре работата и тогава резултатите идват. С 10 индивида няма по какъв начин да се организира естествена тактическа обставновка. Не би трябвало да изпадаме в суматоха, а да приемем това нещо и да се научим да живеем с него ", сподели Ангелов. Втора лига 14 кръг, петък 20 ноември  Янтра (Габрово) 1:1краен резулат  Локомотив (София)