Напоследък Меган Маркъл сякаш свикна с критиките в медийното пространство.

...
Напоследък Меган Маркъл сякаш свикна с критиките в медийното пространство.
Коментари Харесай

Британски депутатки бранят Меган: Не я разкъсвайте!

Напоследък Меган Маркъл като че ли привикна с рецензиите в медийното пространство. Те я съпътстват съвсем след всяка нейна социална демонстрация. Сред последните негативи против херцогинята на Съсекс бе присъединяване ѝ във филм, в който споделя какъв брой ѝ е било мъчно като член на кралското семейство.

Все отново в този момент брачната половинка на принц Хари има и бранители. Така тя даже благодари по телефона на английската депутатка Холи Линч, която провежда отворено писмо в нейна поддръжка против любознанието на медиите, заяви ДПА.

Повече от 70 дами, определени в Камарата на общините, подписаха през вчерашния ден отвореното писмо, изразявайки взаимност с херцогиня Меган против „ постоянно безвкусните и подвеждащи вести, отпечатани в редица национални вестници “ за нея и фамилията ѝ.

Линч сподели по телевизия ITV, че Меган ѝ е благодарила за поддръжката и отвореното писмо, в което написа, че дамите на социална служба схващат през какво минава тя, въпреки и функциите им да са разнообразни.

„ Изразяваме взаимност с нея, че дамите, които са обществени персони, не би трябвало да бъдат разкъсвани в пресата или по различен метод “, сподели Линч.

Писмото показва, че някои от изказванията за Меган могат да бъдат разказани като „ остарели и колониални “.

„ Очакваме националните медии да имат честността да дефинират по кое време някоя вест е с народен интерес и по кое време с нея се цели единствено да бъде раздрана една жена без причина “, написа също в него.

Източник: tialoto
Снимка: Reuters
Източник: slava.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР