Нападателят на Лудогорец Якуб Швиерчок най-вероятно ще бъде извън игра

...

Шверчок извън игра за около един месец?

Нападателят на Лудогорец Якуб Швиерчок най-вероятно ще бъде отвън игра за към един месец, написа „ Меридиан Мач “. Полският футболист получи травма и беше сменен наложително още през първото полувреме при успеха с 6:0 над Септември. Преди да получи контузията той вкара два гола.

Контузията на 26-годишния Швиерчок е в коляното и казусът го тормози през целия сезон. Съмненията са, че той има повреден менискус, а това може да докара до подлагането му на интервенция.

Повече изясненост по отношение на положението му ще има през днешния ден, когато полякът ще премине медицински обзор. На подобен ще се подложи и бранителят Антон Недялков, който също беше сменен наложително на почивката против Септември.