Намерен е печелившият фиш за 500,000 евро от играта Изтрий

...
Намерен е печелившият фиш за 500,000 евро от играта Изтрий
Коментари Харесай

В Италия намериха открадният лотариен фиш с 500 000 евро печалба

Намерен е печелившият фиш за 500,000 евро от играта „ Изтрий и завоюва ”, откраднат преди дни в Неапол. Арестуван е хипотетичният причинител.

Според следствието това е 57-годишният Гаетано Скутеларо. Работи в пункт за продажба на фишове от играта „ Изтрий и завоюва ” в Неапол благосъстоятелност на жена му, с която не е в положителни връзки. Той избяга от там с печелившия билет за половин милион евро, закупен от 70-годишна жена.

Скутеларо бе арестуван на летище " Фиумичино " в Рим при опит да замине за Канарските острови. Фишът не бе в него, само че му бе повдигнато обвиняване за кражба.

След като карабинерите намериха фиша, подаден в банка в град Латина посредством открита на негово име сметка, Скутеларо е задържан по време на завръщането му в Неапол. Озова се в пандиза с обвиняване за кражба и изнудване.

Подробностите по отношение на новата догадка за закононарушение, че той  може да е притиснал дамата да получи пари в подмяна на печелившия ваучър, към момента се обясняват.
Източник: bnr.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР