Над 200 модела автомобили и мотоциклети ще бъдат представени по

...
Над 200 модела автомобили и мотоциклети ще бъдат представени по
Коментари Харесай

Над 200 класически мотоциклети и автомобили ще бъдат представени тази събота в Бургас

Над 200 модела коли и мотоциклети ще бъдат показани по време на четиринадесетото издание на Ретропарада за типичен коли, който се открива на 3 юли от 10:00 часа на алеите пред Експо център „ Флора “ в Приморски парк Бургас.  

Акцент в тазгодишното издание е неповторим по рода си Мерцедес S SK. Това е една автомобилна легенда, родена сред двете войни. Mercedes-Benz SSK е измежду най-прочутите легенди в автомобилната история, с възвишен седемлитров мотор и голям компресор прави своя дебют преди повече от 90 години.

В ретропарада ще се включат колекционери от клубове в цяла България и Сърбия.  

След като миналогодишното издание на Ретропарада мина под надпис „ Вяра в положителното “ и съумя да помогне на дребната Цвети да проходи, тази година тя се включва като най-младия член на Бургаския авто-мото клуб „ Ретро “ със спортния автомобил BMW 3.0 CF.
Източник: actualno.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР