Мотоциклетистът Андреа Яноне е като отвързан след края на връзката

...
Мотоциклетистът Андреа Яноне е като отвързан след края на връзката
Коментари Харесай

Бившата на Филип Плейн омая мотоциклетист

Мотоциклетистът Андреа Яноне е като отвързан след края на връзката си с Белен Родригес. Състезателят на „ Априлия “ сменя дамите като носни кърпички.

След като изкара къс флирт с моделката Кармен Родригес, той небрежно я размени с друга нейна колежка. Това е Андреа Сасу. Манекенката стана световноизвестна около връзката си с дизайнера Филип Плейн, за който даже беше сгодена.

Родена през 1991 година тя следва маркетинг и реклама, само че когато й е препоръчана опция да стартира кариера в света на модата, не се замисля и хваща самолета за Италия. След като се реалокира в Милано, тя стартира работа като модел, писа „ България Днес “.

Освен това взе участие и в риалитито „ Островът на изкушението “. Според медиите в Италия връзката й с Яноне е едвам първоначално си. Затова двамата се крият. Те простоянно пътуват сред Монте Карло и Швейцария, с цел да бъдат дружно. Техни познати дефинират връзките им като „ обич от пръв взор “.
Източник: slava.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР