Миньор (Перник) завърши подготовката за пролетния полусезон със загуба. Перничани

...

Миньор приключи зимната подготовка с поражение от втородивизионен тим

Миньор (Перник) приключи подготовката за пролетния полусезон със загуба. Перничани отстъпиха в равносилен мач на Струмска популярност с 1:2. Срещата се игра при прелестно време на градския стадион в Радомир.
Срещата стартира с опция за Миньор в третата минута, само че ударът на Стоян Георгиев от няколко метра мина около десния дирек.Домакините откриха резултата в 20-та минута след корнер. Защитниците на Миньор оставиха непокрит Николай Николов и централният бранител се разписа с глава. В средата на полувремето радомирци към този момент водеха с 2:0. Грешка на Илиян Илиев в центъра разреши на Кирев да изскочи самичък против Георгиев и да удвои.
Крайното 2:1 оформи Кристиян Слишков в 66-та минута, откакто технично засече подаване на Виктор Василев отляво и прати топката в долния ляв ъгъл.Това бе втората загуба на Миньор за седмицата. В сряда „ чуковете “ отстъпиха на Банско с 2:0 в Копривлен.