Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола похвали своя полузащитник Родри,

...

Гуардиола заяви, че Родри е най-добрия полузащитник в света

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола похвали своя полузащитник Родри, като сподели, че той е на-добрият полузащитник в света сега.

Той означи значимия гол за тима против Челси, който изравни резултата за 1:1 в мач от 25-я кръг на Висшата лига.

" Родри е най-хубавият полузащитник в света сега. Той е необикновен, в действителност може да прави всичко. Каква договорка за Манчестър Сити! Каквото постигнахме, без него щеше да е доста мъчно ", съобщи Гуардиола.

Родри има към този момент 6 гола и 3 асистенции във Висшата лига през актуалната акция.
 Гуардиола: Срещу Челси би трябвало да си на равнище през целия мач, а освен едно полувреме

" През второто полувреме играхме необикновено "