Международната федерация по футбол (ФИФА) ще изплати на Руския футболен

...

Русия ще получи сериозна премия за представянето си на Мондиала

Международната федерация по футбол (ФИФА) ще изплати на Руския футболен съюз награда в размер на 16 милиона $ за представянето на националния тим на Мондиал 2018. Русия доближи до четвъртфиналите, където загуби с 4:3 след осъществяване на дузпи от Хърватия. - Редовното време и продълженията приключиха 2:2. Общият награден фонд на Световното състезание е 400 милиона $. Победителят ще получи 38 милиона, а финалистът - 28 милиона $. Отборите, заели трето и четвърто място, взимат надлежно 24 и 22 милиона долата, от 5-о до 8-о място - по 16 милиона $, от 9-о до 16-о място - по 12 милиона $, а от 17-о до 32-о място - по 8 милиона $. ВИДЕО ОТ МОНДИАЛ 2018 ВИЖТЕ ТУК! ФОТОГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА ФОТОГАЛЕРИЯ ОТ ФЕНОВЕТЕ НА РУСИЯ ФОТОГАЛЕРИЯ ОТ ФЕНОВЕТЕ НА ХЪРВАТИЯ Мондиал 2018 1/4 кръг, събота 7 юли  Русия 5:6краен резулат  Хърватия