Манчестър. Манчестър Юнайтед сложи край на приказката на Гранада в

...

Манчестър Юнайтед отново победи Гранада с 2:0

Манчестър. Манчестър Юнайтед постави завършек на приказката на Гранада в евротурнирите и ги победи още веднъж с 2:0 и във втората среща от четвъртфиналите в Лига Европа сред двата тима, откакто подобен бе резултата и в първата среща преди седмица. Попаденията за “червените дяволи ” бяха дело на Единсон Кавани в 6-ата минута и Хасус Вайехо, който си означи автогол в последната минута на постоянното време.
На полуфиналите Манчестър Юнайтед ще играе против Рома.

Това значи, че за трети път в историята и за втори в границите на три години можем да станем очевидци на напълно британски край в Лига Европа, откакто по-миналия сезон Арсенал падна от Челси с 1:4.

Сега „ артилеристите “ и Манчестър Юнайтед ще би трябвало да преодолеят в два мача на разменено посещение надлежно Виляреал и Рома.
Източник: focus-news.net