Мъж от Уганда е баща на 102 деца. Мъж от

...
Мъж от Уганда е баща на 102 деца. Мъж от
Коментари Харесай

Мъж от Уганда е баща на 102 деца

Мъж от Уганда е татко на 102 деца. Мъж от Уганда е татко на 102 деца и се сблъсква с проблеми като това по какъв начин да им обезпечи издръжка или даже да си спомни имената им, съобщи Франс прес.

Шестдесет и осем годишният Муса Хасахя Кесера е глава на семейство от 12 дами, 102 деца, най-малкото от които е на 10 години, а най-възрастното – на 50 година, и 578 внуци.

Муса се е трансформирал в атракция в своето село Бугиса в източната част на Уганда, само че счита да спре дотук. “Поучих се от безотговорното си отношение да имам толкоз доста деца, за които не мога да се грижа ”, споделя той.

Голямото му семейство населява порутена къща с ръждясал ламаринен покрив и към 20 колиби от тиня, ситуирани наоколо.

“С моето влошено здраве и по-малко от хектар земя за толкоз огромно семейство, някои от дамите ми напуснаха, тъй като към този момент не можех да обезпечавам най-важните неща – храна, обучение, облекла ”, споделя многодетният татко, който сега е незает.

За да предотвратят по-нататъшното разгръщане на фамилията, съпругите му, само че не и той, употребяват контрацептиви.

Многоженството е позволено в Уганда.

Първо съвещание на новия длъжностен кабинет в петък

BTA

 

Източник: mediata.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР