Любослав Пенев вече не е треньор на ЦСКА-София. Новината първо

...
Любослав Пенев вече не е треньор на ЦСКА-София. Новината първо
Коментари Харесай

"ЦСКА-София" се раздели с Любослав Пенев

Любослав Пенев към този момент не е треньор на " ЦСКА-София ". Новината първо заяви водачът на агитката на отбора Иван Велчев, известен с прякора си Кюстендилеца. В профила си във " Facebook " той написа: " Току що се чух с Любо Пенев, който ме уведоми, че към този момент не е треньор на ЦСКА ". Това беше доказано и от Dsport, а по-късно през днешния ден се чака публично удостоверение от клуба. Това се е случило часове след успеха с 4:2 над " ЦСКА-София ", при която Пенев бе изпъден поради препирня със съдията.

Решението е взето в характерен жанр за притежателя на клуба Гриша Ганчев - в късните часове на деня. Иначе бизнесменът официално се води отдръпнал се от ръководството от февруари насам. Пенев бе назначен също с " вечерно " решение - на 28 март т.г., на мястото на Бруно Акрапович.

Сегашният му престой в " ЦСКА-София " (4 месеца без два дни) се оказа малко по-дълъг от предходния (2 месеца и 25 дни) - от 8 февруари до 3 май 2019 година, когато напусна поради различия с управлението.

Според информация на Gong.bg, към този момент е явен идващият треньор - Стойчо Младенов. Това е също прочут метод за Ганчев - да назначава любим на почитателите, с цел да тушира напрежението. Има упования, че ще бъде освободен и основният управител Стойчо Стоилов, който от дълго време не е харесван от " алената " аудитория и даже бе атакуван и ударен след равенството 0:0 в четвъртък в мача от шампионата Купа на конференциите против " Лиепая ". Новият ментор ще дебютира точно при гостуването против латвийския отбор в четвъртък.

 
Източник: segabg.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР