Лудогорец допусна втората си поредна загуба в Група F на

...

Лудогорец загуби и от Брага в Разград

Лудогорец позволи втората си поредна загуба в Група F на Лига Европа, откакто бе надигран с 0:1 от португалския Брага на своя стадион в Разград. Единствения гол в срещата означи Рикардо Орта още в 7-та минута, когато с компактен удар в близкия ъгъл не остави никакви шансове на вратаря Кристиан Кахлина. Португалците удариха и две греди.

В другия мач от групата Мидтиланд и Цървена звезда приключиха 1:1 в Дания. Сърбите поведоха с гол на Мирко Иванич в 58-та минута, а в 78-та Николас Дюр изравни. В класирането води Цървена звезда със 7 точки, пред Брага с 6, Мидтиланд с 2 и Лудогорец с 1.

В Разград възпитаниците на треньора Станислав Генчев не демонстрираха доста, като стигнаха до едно по-изгодно състояние за гол. В 10-та минута гол на Жосуе Са беше анулиран поради засада. В края на срещата „ орлите “ имаха искания за дузпа, само че обстановката даже не бе преразгледана от ВАР.
Източник: bnr.bg