ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Антъни Дейвис завърши с асистенция без

...

Антъни Дейвис, Лейкърс преодоляха трипъл-дабъл на Лука Дончич, за да победят Маверикс, 127-110

ЛОС АНДЖЕЛИС (AP) — Антъни Дейвис приключи с асистенция без трипъл-дабъл, Д'Анджело Ръсел вкара 29 точки и Лос Анджелис Лейкърс преодоля трипъл-дабъла на Лука Дончич, с цел да победи Далас Маверикс със 127-110 в сряда вечер.

Завърнал се откакто пропусна три мача заради навехнат десен гален, Дончич имаше 33 точки, 13 битки и 10 асистенции за 33 минути за седмия си трипъл-дабъл за сезона и общо 63-ти.

Дейвис означи 28 точки при пукотевица 12 от 17 и добави 12 битки и девет асистенции за 33 минути. Ръсел поведе Лейкърс в отбелязването на гол за седми път този сезон и имаше пет тройки.

Леброн Джеймс добави 25 точки, осем битки и осем асистенции, с цел да помогне на Лейкърс да завоюват за четвърти път в шест мача.

Лос Анджелис, който изравни своя връх от 21-21, стреля 53,8% от игра (49 за 91) и имаше 12 тройки. Освен това имаше преимущество от 32-7 в точките за бърз пробив.

Дерек Лайвли II добави 16 точки и 11 битки за Маверикс,...