Локомотив (София) победи с 4:2 (1:2) третодивизионния Надежда (Доброславци) в

...

Локомотив с упех срещу отбор от Трета лига

Локомотив (София) победи с 4:2 (1:2) третодивизионния Надежда (Доброславци) в контролна среща, която се игра на изкуствения терен на стадион " Локомотив ". Старши треньорът Младен Додич още веднъж пусна два разнообразни състава във всяко полувреме. За първи път от есента насам в състава на Локомотив се върна френският плеймейкър Исмаел Тайдер. На проби пък дойде централният нападател на Първа атомна (Козлодуй) Александър Веселинов, който впечатли със снажната си фигура. Тодор Чаворски откри резултата за железничарите в 26-ата минута, само че единствено 9 по-късно някогашният състезател на отбора Калоян Бонев изравни за доброславчани.

Две минути преди края на първата част Атанас Кръстев изведе гостите наперд с превъзходен прехвърлящ удар от 25 метра. След почивката Локомотив небрежно обърна развоя на мача, като Владислав Романов се разписа в типичния си жанр в 61-ата минута. Марио Йорданов вкара за 3:2 с глава в в 66-ата, а отново Йорданов от дузпа 4 минути преди края оформи крайния резултат 4:2. Следващата инспекция на Локомотив (София) е в сряда против различен тим от Югозападната Трета лига Спортист (Своге).