Лийдс. Лийдс надигра с 3:1 Тотнъм на Елънд Роуд в

...

Лийдс победи Тотнъм 3:1 и шансовете на лондончани за „Топ 4“ се изпариха

Лийдс. Лийдс надигра с 3:1 Тотнъм на " Елънд Роуд " в дуел от 35-ия кръг на Премиър лийг и по този метод значително постави завършек на очакванията на " шпорите ", че ще могат да се преборят за четвъртото място. Стюарт Далас в 13-ата, Патрик Бамфорд в 42-ата и Родриго в 84-ата минута се разписаха за домакините, а Юго Лорис направи няколко чудесни спасявания, с които избави лондончани от неприличен резултат.

Хюн-Мин Сон в 25-ата минута се разписа за тима на Тотнъм, който се показа доста едва в отбраната. Хари Кейн нямаше никакъв шанс, откакто два негови гола бяха анулирани, а веднъж и гредата му попречи да се разпише.

Така Тотнъм позволи първа загуба в шампионата при Райън Мейсън и " Шпорите " сега са на пет точки от четвъртото място, само че и с мач повече от Челси и Уест Хем и два повече от Ливърпул.
Източник: focus-news.net