Левски загуби с 1:3 от третодивизионния Сливнишки герой в контрола

...

"Сливнишки герой" тресна "Левски" в дебюта на Делио Роси

" Левски " загуби с 1:3 от третодивизионния " Сливнишки воин " в контрола на стадион " Георги Аспарухов ", която бе всекидневен дебют за новия треньор на " сините " Делио Роси.

Двубоят се изигра в три елементи от по 30 минути, вместо общоприетите две полувремена от по 45, като Роси тества 3 разнообразни състава във всяка от частите.

Бившият състезател на " Манчестър Юнайтед " Габриел Обертан даде задатък на " Левски " с първия си гол за клуба в 13-ата минута, преодолявайки с едно допиране двама бранители на гостите.

Изненадващо обаче при започване на втората третина " Сливнишки воин " изравни посредством Красимир Георгиев, който преодоля Александър Любенов.

Малко по-късно Йордан Попов осъществя втори гол за гостите със мощен удар от далечна отдалеченост, а в 66-ата минута Цветомир Вачев оформи крайното 3:1 в интерес на аматьорския отбор от Сливница.

В игра за " Левски " се появи и пристигналият на проби бразилец Жеан Патрик.
Източник: btvnovinite.bg