Левски София победи с 5:0 у дома Пирин Разлог в

...

Левски София удари Пирин в контрола

Левски София победи с 5:0 вкъщи Пирин Разлог в другарски волейболен мач при мъжете. Срещата, завършила след 25:23, 25:21, 25:16, 25:22, 25:20, е сред двата дуела на " сините " от четвъртфиналите в шампионата Чалъндж къп против италианския Монца.

Уговорката сред треньорските щабове на двата отбора беше да се проведат пет гейма. Проверката продължи един час и 36 минути. Най-резултатни за спечелилите бяха Венислав Антов и Владимир Гърков надлежно с 24 и 20 точки.

Старши треньорът на столичани Николай Желязков не можеше да разчита на Симеон Николов, Кристиан Титрийски, Александър Къндев, Костадин Козелов и Константин Чипев. Те са част от националния тим на България до 20 години, който играе европейска подготовка в Румъния.