Левски допусна ново равенство в контролите. Сините направиха 1:1 с

...

1:1 извъртя Левски с Бохемианс

Левски позволи ново тъждество в контролите. " Сините " направиха 1:1 с в инспекция, играна в турския курорт Белек.

Любопитна детайлност е, че и на старта на инспекциите, отборът на Станимир Стоилов направи 1:1 със състава на Гурник Забже.

Неофициален дебют с екипа на направи Келиан ван дер Каап. Сред титулярите започва още веднъж младият Асен Митков, който игра и в първата инспекция.

Едно от новите попълнения - Цунами бе титуляр и се показа на много високо равнище, пишат за мача сътрудниците от " Топспорт ".
Мачът стартира по-добре за Левски. В 13-ата минута, Цунами изпрати топката в наказателното поле, а Билал Бари стреля от близко след неточност в защитата на и откри за 1:0.

" Сините " получиха удар още в първите секунди на второто полувреме. Роман Квет с компактен удар изравни за 1:1 пред погледа на Кордоба.
Източник: pik.bg