Ковънтри“, бившият тим на Владимир Гаджев, хвърли бомбата в третия

...

Бивш тим на Гаджев хвърли бомбата

„ Ковънтри “, някогашният отбор на Владимир Гаджев, хвърли бомбата в третия кръг на ФА Къп. Четвъртодивизионният отбор в профил елитния „ Стоук Сити “ след победа с 2:1 вкъщи. Джордан Уилис и Джак Гримър бяха точни за нискоразредния тим, а Чарли Адам бе прецизен от дузпа за „ грънчарите “. Поражението в допълнение разклати стола на мениджъра на гостите Марк Хюз, чийто тим е измежду изпадащите във Висшата лига.
В различен мач от кръга „ Борнемут “ избегна сходна орис, откакто се добра до 2:2 като хазаин на „ Уигън “. Тимът от Лига 1 поведе с 2:0, само че позволи равнене през втората част.
„ Манчестър Сити “ също трябваше да реализира поврат против „ Бърнли “ при триумфа с 4:1. Гостите поведоха посредством Ашли Барнс, само че „ жителите “ вкараха четири гола след почивката. Серхио Агуеро се разписа на два пъти, а по един прибавиха Лирой Сане и Бернардо Силва. Напред продължава и „ Саутхямптън “ отстранил „ Фулъм “ след 1:0, както и „ Нюкасъл “, победил с 3:1 „ Лутън “.
Източник: trud.bg