Контролата между Локомотив София и ЦСКА 1948 II приключи само

...

Треньорът на ЦСКА 1948 II извади отбора от контролата с Локо София

Контролата сред Локомотив София и ЦСКА 1948 II завърши единствено след едно полувреме.
При резултат 2:2 треньорът на “червените” реши тимът му да не доиграва срещата поради неодобрение от съдиите. Така срещата въз основата на БФС в “Бояна” приключи след единствено 45 минути.

Резултатът бе открит от ЦСКА 1948 в 14-ата минута, когато Валентин Йосков получи пас отдясно и осъществя за 1:0. 29-ата Локомотив изравни. Димитър Митков излезе самичък против вратарят и вкара за 1:1.

Скоро обаче ЦСКА 1948 II още веднъж излезе напред в резултата, като още веднъж прецизен бе Йосков. Малко преди почивката Локо още веднъж изравни. Съдията отсъди дузпа в тяхна изгода, която Митков осъществя.

Съперникът имаше съществени искания към нарушаването и това вбеси наставника им Владимир Димитров, който взе решение отборът да не излиза за втората част.
Източник: tribune.bg