Кирил Десподов отбеляза два гола за убедителния успех на ПАОК

...

Нови два гола за Десподов

Кирил Десподов означи два гола за безапелационния триумф на ПАОК над Волос с 5:1 като посетител в мач от 19-ия кръг на гръцката Суперлига.

Бившият нападател на Лудогорец откри резултата в 22-та минута, а в края на първата част Томас Мург повиши на 2:0. След почивката точно Мург асистира на Десподов за втория му гол в срещата. Българският национал бе сменен в 68-та минута от Андрия Живкович. Милош Делетич понижи преди този момент за домакините, само че Тайсон и влезлият от пейката Стефанос Цимас оформи разгрома в интерес на гостуващия състав.

ПАОК продължава да бъде отпред в таблицата с 44 точки, с две пред втория АЕК Атина. Панатинайкос е трети с 41 пункта, само че занапред ще посрещне Астерас вкъщи. Волос е 12-и с 14 точки.

В идващия кръг отборът гостува на Пансерайкос, до момента в който ПАОК и Десподов одобряват Панатинайкос в основен конфликт за купата.