Кадър Диема СпортЧерно море записа първа загуба в efbet лига.

...

Черно море записа първа загуба в елита

Кадър Диема Спорт

Черно море записа първа загуба в efbet лига. „ Моряците “ изгубиха от ЦСКА София с 0:1 в мач от шестия кръг на стадион „ Тича “ във Варна.

Гола за гостите вкара Жорди Кайседо в 61-вата минута, а в последните 17 минути домакините играха с човек по-малко поради аления картон на Зе Гомеш.

Домакините започнаха по-активно и сътвориха на няколко пъти напрежение в наказателното поле на противника. В 7-ата минута вратарят на ЦСКА Димитър Евтимов спря подло центриране на Цветомир Панов, което отиваше към Зе Гомеш.

Последва удар на Живко Атанасов, след който топката излезе в навън.

ЦСКА последователно се съвзе и в 22-рата минута след шут на Чатакович кълбото „ облиза “ напречната греда.

В 30-ата минута Пабло Гарсия стреля от воле, само че Димитър Евтимов реагира ослепително и мазета в корнер.

В 40-ата минута стражът на „ моряците “ Георги Георгиев отрази удар на Хамза Чатакович. В 47-ата минута Стефан Велев шутира, вратарят Евтимов мазета топката и тя отиде към голлинията, само че Лам я почисти в корнер.

Две минути по-късно Андраде насочи удар и още веднъж Евтимов мазета.

Черно море стоеше по-добре на терена, само че обратно на логиката получи гол.

В 61-вата минута Греъм Кери подаде прострелно от левия фланг и Жорди Кайседо отклони от близко топката в мрежата – 1:0 за ЦСКА.

В 73-тата минута Черно море остана с 10 души. Зе Гомеш извърши малоумен фаул против Мазику наоколо до тъча и бе изпъден с втори жълт картон.

Съставът на Черно море: Георги Георгиев, Виктор Попов, Влатко Дробаров, Живко Атанасов, Цветомир Панов, Васил Панайотов (83 – Даниел Димов), Пабло Гарсия, Родриго Енрике (75 – Фоде Гираси), Стефан Велев, Леандро Андраде, Зе Гомеш

Проверка на обстоятелствата: Съобщете ни, в случай че видите фактологични неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.