Италианският Рома надви носителя на Купата на България ЦСКА с

...

Класата на Рома пролича срещу ЦСКА на Олимпико

Италианският Рома надделя носителя на Купата на България ЦСКА с 5:1 в първи мач за двата тима от групата на Лигата на конференциите. Българският отбор изигра стабилен мач на „ Олимпико ”, само че все пак класата и упоритостта на „ римските вълци ” направи сериозната разлика, на която феновете на „ Олимпико ” станаха на очевидци. Греъм Кери откри резултата за българския отбор в 10-ата минута. Лоренцо Пелегрини изравни резултата в 25-ата минута. Осем преди края на първата част Стефан Ел-Шарауи направи цялостен поврат за " вълците " във Вечния град. Отново капитанът Пелегрини бе прецизен за домакините в 63-ата минута, матирайки българската защита. Джанлука Мансини вкара четвъри гол в българската врата в 81-ата, а в 84-ата Тами Ейбрахам осъществя пето попадение. По този метод ЦСКА започва много неприятно в ефективен проект случката си в най-новия шампионат на УЕФА, въпреки да остави положителни усещания с представянето си във Вечния град.
Източник: dnesplus.bg