Първан Дангов: Герберският ботуш го няма, но да не дойде заместител, припознат като алтернатива
Има рационални хора, които могат да съдят умно за кой да гласоподават на идващите избори. Аз бях претендент за кмет и знам за какво не станах. в 19-та секция в дупнишкото учебно заведение " Неофит Рилски " гласоподаваха най-вече ромско население - 80 гласа. Всичко ставаше под услужливия взор на полицията, ние сигнализирахме, само че какво от това. Ще бъде забавно когато Сметната палата изиска докладите за разноските от акцията, щом афиш коства колкото един самун, тогава един билборд в София или на автомагистрала Тракия коства 100 пъти повече. ", съобщи Първан Дангов, кандидат-депутат в листата а " Българска социалистическа партия за България " в Кюстендил за феновете " Лява политика " по БСТВ.
" Защо позволихме в България да има тежки олигарси, които приватизираха българската стопанска система, да вземат участие в политиката? В Бобов Дол няма нито един миньор-подземен служащ сега, а работиха 12 000 индивида. Галериите са закрити по един възмутителен метод от " експерти ", които оповестяват, че методът, по който са консервирани не е добре и че са цялостни с вода, рано или късно да не се случи нещо, че " Бобов дол “ е жива атомна бомба ", акцентира претендентът за народен представител.
Днес Мая Манолова изиска оставката на КЕВР поради нарастванията на цените на топлофикационните сдружения, огромна част, от които са притежател на въпросния предприемач Христо Ковачки. На въпроса дали това е някакъв спектакъл, Дангов отговори: " Предполагам, че е избирателен спектакъл. Христо Ковачки играе на енергийната борса и то с много положителни позиции. Надявам се гласоподавателите да не бъдат излъгани този път и да гласоподават всеобщо, със сърце и душа, и да съдят умно, без боязън, тъй като тежкия герберски ботуш към този момент го няма. Да не разрешаваме да пристигна някакъв сурогат от обединения, доскоро никому незнайни, през днешния ден припознати за алтернативата. "
Източник: duma.bg
КОМЕНТАРИ




