Хубави новини за наш футболист, който вече втори сезон играе

...

Силен мач на Илиан Илиев в Кипър

Хубави вести за наш футболист, който към този момент втори сезон играе за тим от другоземен остров. Ако той продължава по този начин, сигурно ще получи предложение за нов контракт.

Българският национал Илиан Илиев продължи със мощните си изяви в Аполон. По традиция той излезе титуляр за своя отбор при триумфа като посетител с 2:0 над водача в кипърското състезание Апоел в Лимасол.

Илиев изпъкна с положителни отигравания и проектира множеството смислени офанзиви на гостите. Той остана на терена до 52-рата минута, когато бе заменен, а до този миг Аполон водеше с 1:0 след гол на Кириаку в 23-тата минута. В 87-ата Питас фиксира крайния резултат.

Победата разреши на Аполон да се изкачи на четвърто място с 53 точки, на 5 от третия АЕК Ларнак, който има един мач по-малко. Третото място дава право на присъединяване в Лига на конференциите.
Източник: novsport.com