Грандовете на европейския футбол Арсенал и Байерн (Мюнхен) не успяха

...

Арсенал се измъкна в последните секунди срещу Байерн

Грандовете на европейския футбол Арсенал и Байерн (Мюнхен) не съумяха да излъчат победител в другарската среща между тях, играна в Шанхай.

Спорът приключи наедно - 1:1, като лондончани измъкнаха равенството в заключителните мигове от конфликта.

Байерн излезе напред в резултата след единствено 9 минути игра, когато щатният голаджия на състава Роберт Левандовски откри резултата.

Атаките на баварците зачестиха, като преди почивката те можеха да стигнат до нов гол във вратата на противника си.

Арсен Венгер: За последно - Алексис Санчес остава в Арсенал!
Венгер: За последно - Санчес остава в Арсенал!

" Решението към този момент беше взето "

Второто полувреме бе по-добро за английския състав, като " артилеристите " също демонстрираха с какво разполагат в нахлуване, главно посредством новия си ас Александър Лаказет.

Резултатът беше подравнен в третата минута от даденото продължение на мача, когато Иуоби бе прецизен за 1:1. Голяма част от новите попълнения и в двете единайсеторки се появиха на терена, като обаче личеше, че те към момента не са се сработили със съотборниците си.