Голмайсторът за Лудогоерц в мача срещу Розова долина - Димитър

...

Димитър Илиев: Сложно е когато съперникът играе с пет защитника, не е толкова лесно, колкото изглежда отстрани

Голмайсторът за Лудогоерц в мача против Розова котловина - Димитър Илиев разяснява триумфа с 2:0 за Купата на България мъчно. Илиев се появи от аварийна пейка, с цел да даде преднина на първенците в 60-ата минута. Вторият гол в мача отбеляза Рик Джонатан.

" Домакините бяха много стимулирани с тази аудитория зад себе си. Знаехме, че ще бъде по този начин. Теренът бе малко по-лош от тези, на които сме привикнали да играем. Трудно беше да свикнем с него и да наложим нашия жанр на игра.

С течене на времето обаче успяхме да вкараме, а по-късно и още един гол, само че беше мъчно ", разяснява Илиев. " Лично от моя позиция нямаше никакво подценяване. Всеки се отнесе отговорно и успяхме да спечелим.

Сложно е когато противникът играе с пет бранителя, не е толкоз елементарно, колкото наподобява в профил. Нямам някакви упования, когато играя добре, ще ходя напред, когато не - няма да получавам минути ", показа още той.
 Лудогорец победи Розова котловина с 2:0
Лудогорец се поизмъчи, само че победи Розова котловина и продължава напред за Купата на България