Фестивал "Графити Вселена" се нарича начинанието, което е подбрало 15

...
Фестивал "Графити Вселена" се нарича начинанието, което е подбрало 15
Коментари Харесай

Изрисуват варненски подлез с космически графити

Фестивал "Графити Вселена " се назовава начинанието, което е подбрало 15 графити актьора, сподели за "Нова Варна " основният проектант на Варна Виктор Бузев.

Общината е избрала с конкурс художници от България и чужбина за разкрасяване на подлеза при спирка "Дубровник ". Всеки ще рисува избрана част от стената, без значение от другите.
8
Темата на плана е "Графити Вселена ", което включва форми съчетани с космос, галактически обекти, астрология, галактика, планети, съзвездия, галактически транспортен съд, галактически създания, орбита, ракета, космонавт, спътници и други.
8
Неговата цел е подлезът да придобие напълно нов и друг образ, който да интегрира и сплоти графити актьори от цяла България в градската среда на град Варна.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР