Ернесто Валверде, наставникът на Барселона“ заложи на всички възможни титуляри

...

“Барса“ не се пести за „Челси“

Ернесто Валверде, наставникът на „ Барселона “ заложи на всички вероятни титуляри при триумфа над „ Ейбар “ с 2:0 в Ла Лига, макар идният конфликт с „ Челси “ в Шампионската лига.
Каталунците завоюваха визитата на баските след попадения на Луис Суарес и Жорди Алба.
Новата перла в състава, бразилецът Фелипе Коутиньо, остана запаса, а неговото място зае Паулиньо. Резултатът бе открит в 16-ата минута, когато Лионел Меси асистира на уругваеца. Крехката преднина на водача в Примера се резервира до самия завършек на срещата, когато след дълготрайно безредие Алба се оказа най-съобразителен. В заключителните 30 минути домакините играха с човек по-малко, откакто Фабиен Орелана си изкара два жълти картона.
В различен мач от кръга, „ Севиля “ измъкна победа с 2:1 при визитата си на „ Лас Палмас “.
Източник: trud.bg