Двама души са задържани от полицията в София, след като

...
Двама души са задържани от полицията в София, след като
Коментари Харесай

И днес колони от автомобили на влизане в София


Двама души са арестувани от полицията в София, откакто се пробваха да пробият полицейската обсада на пропускателните пунктове. Те са създали опит с висока скорост да преминат през патрулите на Министерство на вътрешните работи, предава БНР.

Единият случай е от сутринта, а другият по обед. Първият опит за прекосяване е на пропускателния пункт на Автомагистрала „ Хемус “, а другия на КПП-то на пътя от град Елин Пелин към София.

От Министерство на вътрешните работи оповестяват, че и през днешния ден има значително върнати коли, защото пътуващите в тях не са имали адресна регистрация в София, нито основателна причина да влязат в столицата.

Нова тв сподели километрични колони на автомагистралите " Хемус " и „ Тракия “. Лична карта за непрекъснат адрес през днешния ден не се оказа задоволителна за влизане в София. Така, с цел да възползват прозореца от 6 до 8 вечерта, на опашка за вход в София преди пропускателните пунктове се подредиха десетки коли.

В часовете сред 8 и 18 часа влизането и излизането от София остана разрешено единствено по неотложни аргументи.

В помощ на служителите на реда на пост се притекоха от Синдикатите в Министерство на вътрешните работи. Предоставяме на всички КПП-та към София и София област одобрителни питиета, малко вафли, пакетирани храни и дезинфектанти, изясни Илия Кузманов, заместител – ръководител на СФСМВР.

Днес се разисква организацията за утрешното огромно прибиране към София.
Източник: duma.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР