Душан Влахович реализира хеттрик и помогна на Фиорентина да победи

...

Хеттрик на Влахович донесе победа на Фиорентина

Душан Влахович осъществя хеттрик и оказа помощ на Фиорентина да победи с 4:1 домакина Беневенто в мач от 27-ия кръг на италианското футболно състезание. Флорентинци записаха първи триумф като посетител в калчото през календарната година и с 29 точки заемат 12-ото място. Възпитаниците на Филипо Индзаги пък не престават неприятната си серия на към този момент 11 следващи мача без триумф и с 26 точки са 15-и в подреждането.

Сръбският таран Влахович осъществя три гола през първото полувреме, с което значително предреши мача. Артур Йоницъ понижи с глава след центриране от корнер в 56-ата минута, само че четвърт час преди края Валантен Ейсерик оформи крайното 4:1 с прехвърлящ удар от наказателното поле след подаване на Франк Рибери.
Източник: bnr.bg