Днес започва финалната серия, която ще излъчи новия шампион на

...

Марица и Левски започват битката за титлата при дамите

Днес стартира финалната серия, която ще излъчи новия първенец на България по волейбол при дамите. За пети следващ път купата ще си оспорват хегемонът в последните минути Марица и столичния гранд и някогашен европейски първенец Левски.
 Хебър с чиста победа над Добруджа в първия полуфинален плейоф

Пазарджиклии постановиха волята си в цялостната зала " Васил Левски "

Срещата е от 18:30 часа в пловдивската зала " Колодрума ". Домакините са фаворитки, само че " сините " ще се опитат да покажат, че това не е по този начин. Шампионът ще бъде излъчен в серия от пет мача.

При мъжете ще се проведат вторите полуфинални дуели. В столичната зала " Христо Ботев " ЦСКА има потребност от наложителен реванш за вчерашната загуба от Нефтохимик с 2-3 гейма. Победа на бургазлии на процедура ще им даде голямо преимущество преди двата домашен мача.

Срещата може да бъде гледана по Диема Спорт 2.

В Пазарджик най-хубавият тим в постоянния сезон Хебър ще опита да затвърди отличните усещания от през вчерашния ден и да завоюва за повторно против Добруджа.