Деветият в класирането Манчестър Юнайтед приема десетия Нюкасъл Юнайтед в

...

НА ЖИВО: Учудващо или не, Нюкасъл води на Ман Юнайтед

Деветият в класирането Манчестър Юнайтед приема десетия Нюкасъл Юнайтед в следващ мач от 19-ия кръг в британската Висша лига на Боксинг Дей и играят при резултат 0:1. Първият гол в мача вкара Мати Лонгстаф в 17-ата минута. В последните си четири мача "свраките " имат две победи над днешния си конкурент. Точно толкоз, колкото имаха през последните 28 мача против "червените дяволи ".

Срещата е с начален час 19,30 и ще може да я наблюдавате онлайн по DIEMA SPORT 2 и PLAY DIEMA XTRA, до момента в който уеб сайтът GONG.BG ще следи цифрово всичко, протичащо се на „ Олд Трафорд” с текст и видеосъдържание.

Оле Гунар Солскяер прави две промени на фона мача с Уотфорд, изгубен с 0:2. Норвежецът слага Джеси Лингард и Дан Джеймс на пейката, до момента в който Мейсън Грийнууд и Андреас Перейра стартират от първата минута. Пол Погба пък е на скамейката, както беше и против „ стършелите”.