Компромат на ИТН срещу премиера вдъхнови кибер фолклора
Депутатът от Има Такъв Народ Станислав Балабанов сподели в " Лице в лице " по бТВ записка, за която твърди, че е писана от Кирил Петков. На бланка на Министерски съвет Петков му нарисувал проекта по какъв начин да падне ветото против Северна Македония. Премиерът нахвърлял на Балабанов проекта, до момента в който пътували във влака от Полша към Киев. Според депутата скандалното било, че първо би трябвало да падне ветото, а по-късно Северна Македония ще предприеме това, което се изисква от нея от българска страна. Той не изясни за какво е пазил въпросния " документ " 2 месеца, с цел да го покаже като " демоничен проект " едвам в този момент. Разкритието мигновено задейства кибер фолклора, доколкото обърканите драсканици на бележката будят най-вече смях.
Ivan Chervenkov пусна във Facebook " Паметна записка на Гилгамеш за рухване на ветото за приобщаване на цялата Долна Месопотамия към Шумерската селищна система:
Ivan Chervenkov пусна във Facebook " Паметна записка на Гилгамеш за рухване на ветото за приобщаване на цялата Долна Месопотамия към Шумерската селищна система:
Източник: segabg.com
КОМЕНТАРИ




