Дани Ингс отбеляза 12-ия си гол във Висшата лига от

...

Дани Ингс донесе точка на Саутхамптън

Дани Ингс означи 12-ия си гол във Висшата лига от началото на сезона. Нападателят се възползва от неточност на Мартин Кели и по този метод донесе точка на Саутхамптън в семейството на Кристъл Палас, като срещата приключи 1:1.

Джеймс Томкинс откри резултата в интерес на гостите при започване на второто полувреме. Палас вкара и още едно попадение, което бе анулирано след разглеждане на обстановката с ВАР. Преди почивката Макс Майер си мислеше, че е отбелязал първия гол в мача, само че голът не бе приет поради доста тънка засада на Вилфрид Заха, който му подаде.

Саутхамптън натисна в края и можеше да стигне до успеха. Удар на Уорд-Праус от фаул обаче бе отразен от вратаря на гостите.

Southampton 1-1 Crystal Palace: Danny Ings strikes twelfth goal of the season https://t.co/4FeO4tTBEi pic.twitter.com/o0SPL8xSJg
— SportsGridUK (@Sportsgriduk) 28 December 2019
" Светците " са на четири точки над зоната на изпадащите, а Кристъл Палас заема девето място в класирането.

САУТХАМПТЪН - КРИСТЪЛ ПАЛАС 1:1
0:1 - Томкинс (50)
1:1 - Ингс (74)

СТАТИСТИКА
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
КЛАСИРАНЕ
Премиър лийг 20 кръг, събота 28 декември  Саутхамптън 1:1краен резулат  Кристъл Палас