Челси изненадващо завърши 2:2 срещу Уулвърхемптън на Стамфорд Бридж пред

...

Челси се препъна срещу Уулвърхемптън

Челси изненадващо приключи 2:2 против Уулвърхемптън на " Стамфорд Бридж " пред погледа на евентуалния нов притежател на лондончани Тод Боели, в мач от британското футболно състезание.

Домакините преобладаваха през цялото време, а в 34-ата минута гол на Тимо Вернер не бе зачетен поради нарушаване на германеца.

Малко по-късно Лофтъс-Чийк също прати топката в мрежата на гостите, а след разглеждане от ВАР голът бе анулиран заради засада.

В 56-ата минута Лукаку откри резултата от дузпа. Белгиецът падна в наказателното поле след прикосновение със Саис, а след дълго разглеждане на обстановката бе отсъден наказателния удар.

Само две минути по-късно още веднъж Лукаку удвои задатъка на Челси.

В 79-ата минута Тринкао понижи с прекрасен отдалечен удар, а в последните секунди на мача Коуди направи крайното 2:2.

В други срещи: Брентфорд – Саутхемптън 3:0, Бърнли – Астън Вила 1:3 и Кристъл Палас – Уотфорд 1:0.
Източник: bnr.bg